ניקי היילי, שגרירת ארה"ב באו"ם, הודפת שמועות לכאורה על רומן עם הנשיא דונלד טראמפ במהלך ראיון שפורסם על ידי פוליטיקו ביום שישי, היא כינתה את ההצעות "פוגעני מאוד" "ומגעיל".

השמועות זכו למיחזור אחרי שמייקל וולף, מחבר הספר "אש וזעם: בתוך הבית הלבן של טראמפ", אמר בשבוע שעבר לביל מאהר כי הוא "בטוח לגמרי" שהנשיא מנהל רומן. הוא אמר, עם זאת, כי הוא אינו בטוח מספיק כדי לפרסם את זה בספרו, אשר עבר ביקורות קטלניות עבור אי דיוקים עובדתית וטענות שנויות במחלוקת. וולף אמר למאהר שהקוראים יוכלו לחבר את החלקים של הפאזל יחד לאחר קריאת פסקה מסוימת בספר, שאותה לא מוכן לגלות יותר מזה.
"עכשיו, כשסיפרתי לך, כשאתה מגיע לקרוא את הקטע הזה, אתה הולך להגיד,'בינגו'.

פוליטיקו דיווח כי כמה קוראים התאפסו על משפט אחד בספר. "הנשיא היה מבלה כמות נכבדה של זמן פרטי עם היילי על אייר פורס 1 ונראה שהוא מטפח אותה לעתיד פוליטי לאומי", נכתב בפסקה ההיא, היילי אמרה שההצעה הזאת "בהחלט לא נכונה".

"הייתי רק פעם אחת על מטוס האייר פורס 1 והיו כמה אנשים בחדר כשהייתי שם", היא אמרה לאתר העיתון פוליטיקו, בהתייחסה לטיסת יולי מוושינגטון, ללונג איילנד. "הוא אומר שאני מדברת הרבה עם הנשיא בחדר הסגלגל על העתיד הפוליטי שלי, מעולם לא דיברתי עם הנשיא על העתיד שלי, ואני אף פעם לא לבד איתו".

"אז הרעיון שהדברים האלה יוצאים לאוויר, זאת בעיה, "המשיכה. "אבל זה נוגע לנושא גדול יותר שאנחנו צריכים להיות מודעים לה, תמיד בכל נקודה בחיי, שמתי לב שאם אתה מדבר את דעתך ואתה חזק על זה ואתה אומר מה שאתה מאמין בו, יש אחוז קטן של אנשים שמתרעמים על כך והדרך שבה הם מתמודדים עם זה היא לנסות לזרוק חצים, שקרים או לא ".

קרדיט ותודה לרוטר.