אזהרת צפייה. שני סרטונים מזעזעים בהם נראה אב מכה באלימות קשה ואכזרית את בתו. האלימות הקשה מופנית כלפי הבת כאשר היא קשורה ברגליה וללא כל אפשרות להגן על עצמה. uההכאות הקשות נעשות לעיני קהל רחב שאינו מושיט יד לעזרה ולסיוע לקורבן.

אחת מהתופעות הקשות ביותר שמיוחסות לחברה ההודית היא התעללות בילדים, שיכולה להגיע בצורות רבות ובניהן פיזית, מינית ונפשית. ההתעללות נפוצה ומתרחשת בכל המסגרות שונות. הנתונים באשר לילדים ההודים מאוד קשים וכעת ומדיווח סטטיסטי נראה כי 53% מהילדים בהודו מתמודדים עם צורה כלשהי של התעללות מינית בילדים. וכמו כן על פי הלשכה הרשמית למעקב פשעים, במקרים של אונס ורצח של ילדים האחוזים גדלים מדי שנה. המורכבות החברתית והתנאים הכלכליים בהודו מביאים את המדינה למקום "פרוץ", שחושף ילדים לצורות רבות של התעללות.

לפני מספר שנים נחשפה פרשה נוספת וחמורה בהודו במהלכה מורה בבית ספר יסודי בניו-דלהי, אילצה תלמידה בת 7 להתפשט מול חבריה לכתה, לאחר שהתגלה כי לא הכינה שיעורי בית. המורה נעצרה בעקבות תלונת ההורים, אך שוחררה בערבות לאחר זמן קצר. דובר משטרת ניו-דלהי סיפר כי המורה אילצה את הילדה להתפשט ולעמוד עירומה על אחד השולחנות, בעוד שאר התלמידים נדרשו לקרוא לעברה קריאות בוז.

ראש המועצה הלאומית להגנה על זכויות הילד בהודו, שאנטה סינהא, אמרה כי מדובר במעשה ברברי. לדבריה, "לאיש אין זכות לפגוע בצורה בוטה שכזאת בצניעותו של ילד". בכנס של המועצה, שנערך לפני מספר חודשים, הוחלט כי על מורים יאסר לעלוב בתלמידים ולקרוא להם בשמות גנאי.

קרדיט ותודה לחדשות השואגים לימין.

סרטונים קשים לצפייה.